ПОТОПЯЕМА ПОМПА ЗА ЧИСТА ВОДА 750 W 4SKM 100
Код: 448641
В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от6.47 €
/
12.65лв.
| МОДЕЛ | 4SKM 100 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 750 W |
| МАКСИМАЛЕН ДЕБИТ | 2400.00 L/hr |
| МАКС НАПОРНА ВИСОЧИНА | 60.00 м |
| МАКС ДЪЛБОЧИНА НА ПОТАПЯНЕ | 15.00 м |
| ВРЪЗКА НАКРАЙНИК | 1.00 " |
| НЕТНО ТЕГЛО | 13.200 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5202650612502 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



















