ПОТОПЯЕМА ПОМПА ЗА ЧИСТА ВОДА 750 W 4SKM 100
Code: 448641
In stock
Shipping:
See credit plans
from6.47 €
/
12.65лв.
| MODEL | 4SKM 100 |
| POWER CONSUMPTION | 750 W |
| MAX DELIVERY CAPACITY | 2400.00 L/hr |
| MAX DELIVERY HEIGHT | 60.00 м |
| MAX IMMERSION DEPTH | 15.00 м |
| HOSE CONNECTION | 1.00 " |
| PRODUCT WEIGHT | 13.200 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 5202650612502 |
No documents were found for this product

English 



















