ДЪЛБОЧИННА ПОМПА 750 W RAIDER RD-WP71
Код: 231729
В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от3.85 €
/
7.53лв.
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ | RD-WP71 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 750 W |
| МАКСИМАЛЕН ДЕБИТ | 5400.00 L/hr |
| МАКС НАПОРНА ВИСОЧИНА | 73.00 м |
| МАКС ДЪЛБОЧИНА НА ПОТАПЯНЕ | 15.00 м |
| ВРЪЗКА НАКРАЙНИК | 1.00 " |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 15.0 м |
| НЕТНО ТЕГЛО | 14.000 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800972030343 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



















