ДЪЛБОЧИННА ПОМПА 750 W RAIDER RD-WP71
Code: 231729
In stock
Shipping:
See credit plans
from3.85 €
/
7.53лв.
| Brand | RAIDER |
| MODEL | RD-WP71 |
| POWER CONSUMPTION | 750 W |
| MAX DELIVERY CAPACITY | 5400.00 L/hr |
| MAX DELIVERY HEIGHT | 73.00 м |
| MAX IMMERSION DEPTH | 15.00 м |
| HOSE CONNECTION | 1.00 " |
| CABLE LENGTH | 15.0 м |
| PRODUCT WEIGHT | 14.000 kg |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 3800972030343 |
No documents were found for this product

English 



















