ДЪЛБОЧИННА ПОМПА 1200 W DAEWOO DBP2500
Код: 226948
В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от4.04 €
/
7.90лв.
| Марка | DAEWOO |
| МОДЕЛ | DBP2500 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1200 W |
| МАКСИМАЛЕН ДЕБИТ | 2600.00 L/hr |
| МАКС НАПОРНА ВИСОЧИНА | 135.00 м |
| МАКС ДЪЛБОЧИНА НА ПОТАПЯНЕ | 30.00 м |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 20.0 м |
| ДИАМЕТЪР | 100 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО | 11.400 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 7799034127120 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















