ДЪЛБОЧИННА ПОМПА 1200 W DAEWOO DBP2500
Code: 226948
In stock
Shipping:
See credit plans
from4.04 €
/
7.90лв.
| Brand | DAEWOO |
| MODEL | DBP2500 |
| POWER CONSUMPTION | 1200 W |
| MAX DELIVERY CAPACITY | 2600.00 L/hr |
| MAX DELIVERY HEIGHT | 135.00 м |
| MAX IMMERSION DEPTH | 30.00 м |
| CABLE LENGTH | 20.0 м |
| DIAMETRE | 100 мм |
| PRODUCT WEIGHT | 11.400 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 7799034127120 |
No documents were found for this product

English 
















