РАНИЦА ЗА ИНСТРУМЕНТИ EXPERTE, GROSS
Код: 497890
В наличност
Доставка:
| Марка | GROSS |
| ВИСОЧИНА | 470.00 мм |
| ШИРИНА | 205.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 380.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА КУТИЯТА/ДЖОБА | ПОЛИЕСТЕР |
| НЕТНО ТЕГЛО | 2.370 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПРЕНОСИМ ОРГАНАЙЗЕР С 70 ДЖОБА |
| EAN | 4044996210421 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














