РАНИЦА ЗА ИНСТРУМЕНТИ EXPERTE, GROSS
Code: 497890
In stock
Shipping:
| Brand | GROSS |
| HEIGHT | 470.00 мм |
| WIDTH | 205.00 мм |
| LENGTH | 380.00 мм |
| TOOLBOX MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| PRODUCT WEIGHT | 2.370 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПРЕНОСИМ ОРГАНАЙЗЕР С 70 ДЖОБА |
| EAN | 4044996210421 |
No documents were found for this product

English 














