РАНИЦА ЗА ИНСТРУМЕНТИ DEWALT DWST60101-9 MCLAREN
Код: 238052






Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Доставка:
Цена: 91.99 €68.99 € / 134.93 лв.
Спести: 25 %
| Марка | DEWALT |
| МОДЕЛ | DWST60101-9 MCLAREN |
| ВИСОЧИНА | 540.00 мм |
| ШИРИНА | 240.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 350.00 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО | 3.600 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 36 ДЖОБА |
| EAN | 3253569601011 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














