РАНИЦА ЗА ИНСТРУМЕНТИ DEWALT DWST60101-9 MCLAREN
Code: 238052






The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Shipping:
Price: 91.99 €68.99 € / 134.93 лв.
Save: 25 %
| Brand | DEWALT |
| MODEL | DWST60101-9 MCLAREN |
| HEIGHT | 540.00 мм |
| WIDTH | 240.00 мм |
| LENGTH | 350.00 мм |
| PRODUCT WEIGHT | 3.600 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | 36 ДЖОБА |
| EAN | 3253569601011 |
No documents were found for this product

English 














