ЧАДЪР КАМБАНА Ф290X280CM HD HD-9413
Код: 148634
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ТИП ЧАДЪРИ : МЕТАЛ
- ДИАМЕТЪР СМ : 290.0 см
- ВИСОЧИНА : 280.00 см
- МАТЕРИАЛ : МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР
- ЦВЯТ : СИВ
Купи на изплащане
от5.21 €
/
10.19лв.
| Марка | HD |
| МОДЕЛ | HD-9413 |
| ВИД | ГРАДИНСКИ |
| ТИП ЧАДЪРИ | МЕТАЛ |
| ДИАМЕТЪР СМ | 290.0 см |
| ВИСОЧИНА | 280.00 см |
| СТОЙКА ЗА ЧАДЪР | Да |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | СИВ |
| ТЕГЛО | 15.400 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | PU ПОКРИТИЕ И UV50+ ЗАЩИТА |
| EAN | 8939973323156 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




















