UMBRELLA BELL Ф290X280CM HD HD-9413
Code: 148634
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- UMBRELLA TYPE : METAL
- DIAMETER SM : 290.0 см
- HEIGHT : 280.00 см
- MATERIAL : МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР
- COLOUR : СИВ
See credit plans
from5.21 €
/
10.19лв.
| Brand | HD |
| MODEL | HD-9413 |
| KIND | ГРАДИНСКИ |
| UMBRELLA TYPE | METAL |
| DIAMETER SM | 290.0 см |
| HEIGHT | 280.00 см |
| UMBRELLA STAND | Yes |
| MATERIAL | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | СИВ |
| WEIGHT | 15.400 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | PU ПОКРИТИЕ И UV50+ ЗАЩИТА |
| EAN | 8939973323156 |
No documents were found for this product

English 




















