ЧАДЪР Ф300CM С LED ОСВЕТЛЕНИЕ GARDEN KINGS SOLE
Код: 231678
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ТИП ЧАДЪРИ : МЕТАЛ
- ДИАМЕТЪР СМ : 300.0 см
- ВИСОЧИНА : 250.00 см
- МАТЕРИАЛ : МЕТАЛ
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
Купи на изплащане
от5.02 €
/
9.82лв.
| Марка | GARDEN KINGS |
| МОДЕЛ | SOLE |
| ВИД | ГРАДИНСКИ |
| ТИП ЧАДЪРИ | МЕТАЛ |
| ДИАМЕТЪР СМ | 300.0 см |
| ВИСОЧИНА | 250.00 см |
| СТОЙКА ЗА ЧАДЪР | Да |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО | 7.600 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | С LED ОСВЕТЛЕНИЕ, БЕЗ СТОЙКА |
| EAN | 8710379417331 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


















