ЧАДЪР Ф300CM С LED ОСВЕТЛЕНИЕ GARDEN KINGS SOLE
Code: 231678
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- UMBRELLA TYPE : METAL
- DIAMETER SM : 300.0 см
- HEIGHT : 250.00 см
- MATERIAL : МЕТАЛ
- COLOUR : ЧЕРЕН
See credit plans
from5.02 €
/
9.82лв.
| Brand | GARDEN KINGS |
| MODEL | SOLE |
| KIND | ГРАДИНСКИ |
| UMBRELLA TYPE | METAL |
| DIAMETER SM | 300.0 см |
| HEIGHT | 250.00 см |
| UMBRELLA STAND | Yes |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| WEIGHT | 7.600 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | С LED ОСВЕТЛЕНИЕ, БЕЗ СТОЙКА |
| EAN | 8710379417331 |
No documents were found for this product

English 


















