ЧАДЪР Ф286CM DOPPLER LIFT NEO
Код: 131707
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ТИП ЧАДЪРИ : МЕТАЛ
- ДИАМЕТЪР СМ : 286.0 cm
- ВИСОЧИНА : 248.00 cm
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИЕСТЕР
- ЦВЯТ : ЗЕЛЕН
Купи на изплащане
от3.09 €
/
6.04лв.
| Марка | DOPPLER |
| МОДЕЛ | LIFT NEO |
| ВИД | ГРАДИНСКИ |
| ТИП ЧАДЪРИ | МЕТАЛ |
| ДИАМЕТЪР СМ | 286.0 cm |
| ВИСОЧИНА | 248.00 cm |
| СТОЙКА ЗА ЧАДЪР | Не |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | ЗЕЛЕН |
| ТЕГЛО | 4.750 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | СЛЪНЦЕЗАЩИТЕН ФАКТОР: SPF 50 + |
| EAN | 9003034170467 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



















