ЧАДЪР Ф286CM DOPPLER LIFT NEO
Code: 131707
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- UMBRELLA TYPE : METAL
- DIAMETER SM : 286.0 cm
- HEIGHT : 248.00 cm
- MATERIAL : ПОЛИЕСТЕР
- COLOUR : ЗЕЛЕН
See credit plans
from3.09 €
/
6.04лв.
| Brand | DOPPLER |
| MODEL | LIFT NEO |
| KIND | ГРАДИНСКИ |
| UMBRELLA TYPE | METAL |
| DIAMETER SM | 286.0 cm |
| HEIGHT | 248.00 cm |
| UMBRELLA STAND | No |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | ЗЕЛЕН |
| WEIGHT | 4.750 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | СЛЪНЦЕЗАЩИТЕН ФАКТОР: SPF 50 + |
| EAN | 9003034170467 |
No documents were found for this product

English 



















