ЧАДЪР Ф270CM HD HD-9468
Код: 148635
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ТИП ЧАДЪРИ : МЕТАЛ
- ДИАМЕТЪР СМ : 270.0 см
- ВИСОЧИНА : 250.00 см
- МАТЕРИАЛ : МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР
- ЦВЯТ : СИН
Купи на изплащане
от3.48 €
/
6.81лв.
| Марка | HD |
| МОДЕЛ | HD-9468 |
| ВИД | ГРАДИНСКИ |
| ТИП ЧАДЪРИ | МЕТАЛ |
| ДИАМЕТЪР СМ | 270.0 см |
| ВИСОЧИНА | 250.00 см |
| СТОЙКА ЗА ЧАДЪР | Да |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | СИН |
| ТЕГЛО | 12.500 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | LED ОСВЕТЛЕНИЕ |
| EAN | 8939973380159 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


















