ЧАДЪР Ф270CM HD HD-9468
Code: 148635
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- UMBRELLA TYPE : METAL
- DIAMETER SM : 270.0 см
- HEIGHT : 250.00 см
- MATERIAL : МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР
- COLOUR : СИН
See credit plans
from3.48 €
/
6.81лв.
| Brand | HD |
| MODEL | HD-9468 |
| KIND | ГРАДИНСКИ |
| UMBRELLA TYPE | METAL |
| DIAMETER SM | 270.0 см |
| HEIGHT | 250.00 см |
| UMBRELLA STAND | Yes |
| MATERIAL | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | СИН |
| WEIGHT | 12.500 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | LED ОСВЕТЛЕНИЕ |
| EAN | 8939973380159 |
No documents were found for this product

English 


















