Стабилен и издръжлив плажен чадър
Здрава стоманена, вертоустойчива конструкция.
Дръжката на чадъра е ф22 мм.
Двустранно чупещо рамо, което да предпазва оптимално от слънчевите лъчи.
Устойчив на UV лъчи полиестер: SPF 50+.
Предпазва от дъжд.

Български 
| Марка | DOPPLER |
| МОДЕЛ | WINDPROFI |
| ВИД | ГРАДИНСКИ |
| ТИП ЧАДЪРИ | МЕТАЛ |
| ДИАМЕТЪР СМ | 200.0 см |
| ВИСОЧИНА | 235.00 см |
| СТОЙКА ЗА ЧАДЪР | Не |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | ЗЕЛЕН |
| ТЕГЛО | 2.100 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | СЛЪНЦЕЗАЩИТЕН ФАКТОР: SPF 50 + |
| EAN | 9003034355901 |