Стабилен и издръжлив плажен чадър
Здрава стоманена, вертоустойчива конструкция.
Дръжката на чадъра е ф22 мм.
Двустранно чупещо рамо, което да предпазва оптимално от слънчевите лъчи.
Устойчив на UV лъчи полиестер: SPF 50+.
Предпазва от дъжд.

English 
| Brand | DOPPLER |
| MODEL | WINDPROFI |
| KIND | ГРАДИНСКИ |
| UMBRELLA TYPE | METAL |
| DIAMETER SM | 200.0 см |
| HEIGHT | 235.00 см |
| UMBRELLA STAND | No |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | ЗЕЛЕН |
| WEIGHT | 2.100 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | СЛЪНЦЕЗАЩИТЕН ФАКТОР: SPF 50 + |
| EAN | 9003034355901 |