Стабилен и издръжлив плажен чадър
- Здрава стоманена, вертоустойчива конструкция.
- Дръжката на чадъра е ф22 мм.
- Двустранно чупещо рамо, което да предпазва оптимално от слънчевите лъчи.
- Устойчив на UV лъчи полиестер: SPF 50+.
- Предпазва от дъжд.

English 
| Brand | DOPPLER |
| MODEL | WINDPROFI |
| KIND | ГРАДИНСКИ |
| UMBRELLA TYPE | METAL |
| DIAMETER SM | 200.0 см |
| HEIGHT | 235.00 см |
| UMBRELLA STAND | No |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | СИН |
| WEIGHT | 2.100 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | СЛЪНЦЕЗАЩИТЕН ФАКТОР: SPF 50 + |
| EAN | 9003034355888 |