ЧАДЪР Ф180CM KT4000180
Код: 122332
В наличност
Кратко описание
- ТИП ЧАДЪРИ : МЕТАЛ
- ДИАМЕТЪР СМ : 180.0 см
- ВИСОЧИНА : 190.00 см
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИЕСТЕР
- ЦВЯТ : MIX
Доставка:
| МОДЕЛ | KT4000180 |
| ВИД | ПЛАЖЕН |
| ТИП ЧАДЪРИ | МЕТАЛ |
| ДИАМЕТЪР СМ | 180.0 см |
| ВИСОЧИНА | 190.00 см |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | MIX |
| ТЕГЛО | 1.111 kg |
| EAN | 8721037356213 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


















