ЧАДЪР Ф180CM KT4000180
Code: 122332
In stock
Short Description
- UMBRELLA TYPE : METAL
- DIAMETER SM : 180.0 см
- HEIGHT : 190.00 см
- MATERIAL : ПОЛИЕСТЕР
- COLOUR : MIX
Shipping:
| MODEL | KT4000180 |
| KIND | ПЛАЖЕН |
| UMBRELLA TYPE | METAL |
| DIAMETER SM | 180.0 см |
| HEIGHT | 190.00 см |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | MIX |
| WEIGHT | 1.111 kg |
| EAN | 8721037356213 |
No documents were found for this product

English 


















