ЧАДЪР 250X250CM HD HD-10051
Код: 229858
В наличност
Кратко описание
- ТИП ЧАДЪРИ : МЕТАЛ
- ДИАМЕТЪР СМ : 250.0 см
- ВИСОЧИНА : 260.00 см
- МАТЕРИАЛ : МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР
- ЦВЯТ : МЕНТА
Доставка:
Купи на изплащане
от7.73 €
/
15.12лв.
Лихва, такси и ГПР

10х20.45€
/
10х40.00лв.
| Марка | HD |
| МОДЕЛ | HD-10051 |
| ВИД | ГРАДИНСКИ |
| ТИП ЧАДЪРИ | МЕТАЛ |
| ДИАМЕТЪР СМ | 250.0 см |
| ВИСОЧИНА | 260.00 см |
| СТОЙКА ЗА ЧАДЪР | Да |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | МЕНТА |
| ТЕГЛО | 17.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | PU ПОКРИТИЕ И UV50+ ЗАЩИТА |
| EAN | 8939973532152 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


















