UMBRELLA 250X250CM HD HD-10051
Code: 229858
In stock
Short Description
- UMBRELLA TYPE : METAL
- DIAMETER SM : 250.0 см
- HEIGHT : 260.00 см
- MATERIAL : МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР
- COLOUR : МЕНТА
Shipping:
See credit plans
from7.73 €
/
15.12лв.
Interest, fees and APR

10х20.45€
/
10х40.00лв.
| Brand | HD |
| MODEL | HD-10051 |
| KIND | ГРАДИНСКИ |
| UMBRELLA TYPE | METAL |
| DIAMETER SM | 250.0 см |
| HEIGHT | 260.00 см |
| UMBRELLA STAND | Yes |
| MATERIAL | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | МЕНТА |
| WEIGHT | 17.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | PU ПОКРИТИЕ И UV50+ ЗАЩИТА |
| EAN | 8939973532152 |
No documents were found for this product

English 


















