ОФИС БЮРО EKO RIMI 60Х120 СМ. ДЪБ СОНОМА
Код: 245743
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПДЧ+МЕТАЛ
- ЦВЯТ : ДЪБ СОНОМА
- ШИРИНА : 1200.00 мм
- ВИСОЧИНА : 740.00 мм
Доставка:
| Марка | EKO |
| МОДЕЛ | RIMI 60Х120 СМ. ДЪБ СОНОМА |
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ+МЕТАЛ |
| ЦВЯТ | ДЪБ СОНОМА |
| ШИРИНА | 1200.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 740.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 600.00 мм |
| EAN | 5949420633946 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















