ОФИС БЮРО EKO RIMI 60Х120 СМ. ДЪБ СОНОМА
Code: 245743
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ+МЕТАЛ
- COLOUR : ДЪБ СОНОМА
- WIDTH : 1200.00 мм
- HEIGHT : 740.00 мм
Shipping:
| Brand | EKO |
| MODEL | RIMI 60Х120 СМ. ДЪБ СОНОМА |
| MATERIAL | ПДЧ+МЕТАЛ |
| COLOUR | ДЪБ СОНОМА |
| WIDTH | 1200.00 мм |
| HEIGHT | 740.00 мм |
| DEPTH-MM | 600.00 мм |
| EAN | 5949420633946 |
No documents were found for this product

English 















