БЮРО NARBUTAS NOVA A 120Х70Х74 СМ.
Код: 137884
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПДЧ+МЕТАЛ
- ЦВЯТ : КЕХЛИБАРЕН ДЪБ
- ДЪЛЖИНА : 1200.00 мм
- ШИРИНА : 700.00 мм
- ВИСОЧИНА : 740.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от8.31 €
/
16.25лв.
Лихва, такси и ГПР

10х21.99€
/
10х43.01лв.
| Марка | NARBUTAS |
| МОДЕЛ | NOVA A 120Х70Х74 СМ. |
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ+МЕТАЛ |
| ЦВЯТ | КЕХЛИБАРЕН ДЪБ |
| ДЪЛЖИНА | 1200.00 мм |
| ШИРИНА | 700.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 740.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ДЕБЕЛИНА НА ПЛОТА 25 ММ |
| EAN | 3800052706717 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













