БЮРО NARBUTAS NOVA A 120Х70Х74 СМ.
Code: 137884
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ+МЕТАЛ
- COLOUR : КЕХЛИБАРЕН ДЪБ
- LENGTH : 1200.00 мм
- WIDTH : 700.00 мм
- HEIGHT : 740.00 мм
Shipping:
See credit plans
from8.31 €
/
16.25лв.
Interest, fees and APR

10х21.99€
/
10х43.01лв.
| Brand | NARBUTAS |
| MODEL | NOVA A 120Х70Х74 СМ. |
| MATERIAL | ПДЧ+МЕТАЛ |
| COLOUR | КЕХЛИБАРЕН ДЪБ |
| LENGTH | 1200.00 мм |
| WIDTH | 700.00 мм |
| HEIGHT | 740.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ДЕБЕЛИНА НА ПЛОТА 25 ММ |
| EAN | 3800052706717 |
No documents were found for this product

English 













