БЮРО IRIM NOVA 2 ДЪБ ДИЛЪН/КАШМИР
Код: 241817
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПДЧ
- ЦВЯТ : ДЪБ ДИЛЪН/КАШМИР
- ШИРИНА : 1120.00 мм
- ВИСОЧИНА : 770.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от3.67 €
/
7.18лв.
| Марка | IRIM |
| МОДЕЛ | NOVA 2 ДЪБ ДИЛЪН/КАШМИР |
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ЦВЯТ | ДЪБ ДИЛЪН/КАШМИР |
| ШИРИНА | 1120.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 770.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 908.00 мм |
| EAN | 3800929062045 |

Български 













