БЮРО IRIM NOVA 2 ДЪБ ДИЛЪН/КАШМИР
Code: 241817
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ
- COLOUR : ДЪБ ДИЛЪН/КАШМИР
- WIDTH : 1120.00 мм
- HEIGHT : 770.00 мм
Shipping:
See credit plans
from3.67 €
/
7.18лв.
| Brand | IRIM |
| MODEL | NOVA 2 ДЪБ ДИЛЪН/КАШМИР |
| MATERIAL | ПДЧ |
| COLOUR | ДЪБ ДИЛЪН/КАШМИР |
| WIDTH | 1120.00 мм |
| HEIGHT | 770.00 мм |
| DEPTH-MM | 908.00 мм |
| EAN | 3800929062045 |

English 













