БЮРО IRIM NOVA 1 ДЪБ ДИЛЪН/КАШМИР
Код: 241815
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПДЧ
- ЦВЯТ : ДЪБ ДИЛЪН/КАШМИР
- ШИРИНА : 1435.00 мм
- ВИСОЧИНА : 736.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от5.40 €
/
10.56лв.
| Марка | IRIM |
| МОДЕЛ | NOVA 1 ДЪБ ДИЛЪН/КАШМИР |
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ЦВЯТ | ДЪБ ДИЛЪН/КАШМИР |
| ШИРИНА | 1435.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 736.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 1273.00 мм |
| EAN | 3800929062021 |

Български 













