БЮРО IRIM NOVA 1 ДЪБ ДИЛЪН/КАШМИР
Code: 241815



The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ
- COLOUR : ДЪБ ДИЛЪН/КАШМИР
- WIDTH : 1435.00 мм
- HEIGHT : 736.00 мм
Shipping:
See credit plans
from4.72 €
/
9.23лв.
Interest, fees and APR

10х12.50€
/
10х24.45лв.
| Brand | IRIM |
| MODEL | NOVA 1 ДЪБ ДИЛЪН/КАШМИР |
| MATERIAL | ПДЧ |
| COLOUR | ДЪБ ДИЛЪН/КАШМИР |
| WIDTH | 1435.00 мм |
| HEIGHT | 736.00 мм |
| DEPTH-MM | 1273.00 мм |
| EAN | 3800929062021 |

English 











