БЮРО IRIM NOVA 1 АРВЕН СОНОМА/ЛАТЕ
Код: 241814



Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПДЧ
- ЦВЯТ : АРВЕН СОНОМА/ЛАТЕ
- ШИРИНА : 1435.00 мм
- ВИСОЧИНА : 736.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от4.72 €
/
9.23лв.
Лихва, такси и ГПР

10х12.50€
/
10х24.45лв.
| Марка | IRIM |
| МОДЕЛ | NOVA 1 АРВЕН СОНОМА/ЛАТЕ |
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ЦВЯТ | АРВЕН СОНОМА/ЛАТЕ |
| ШИРИНА | 1435.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 736.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 1273.00 мм |
| EAN | 3800929062014 |

Български 











