БЮРО IRIM NOVA 1 АРВЕН СОНОМА/ЛАТЕ
Code: 241814
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ
- COLOUR : АРВЕН СОНОМА/ЛАТЕ
- WIDTH : 1435.00 мм
- HEIGHT : 736.00 мм
Shipping:
See credit plans
from5.29 €
/
10.35лв.
| Brand | IRIM |
| MODEL | NOVA 1 АРВЕН СОНОМА/ЛАТЕ |
| MATERIAL | ПДЧ |
| COLOUR | АРВЕН СОНОМА/ЛАТЕ |
| WIDTH | 1435.00 мм |
| HEIGHT | 736.00 мм |
| DEPTH-MM | 1273.00 мм |
| EAN | 3800929062014 |

English 













