БЮРО IRIM ESPECIAL 1060 106Х75Х58 СМ.
Код: 135671
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПДЧ
- ЦВЯТ : ДЪБ АРВЕН
- ДЪЛЖИНА : 1060.00 мм
- ШИРИНА : 580.00 мм
- ВИСОЧИНА : 750.00 мм
| Марка | IRIM |
| МОДЕЛ | ESPECIAL 1060 106Х75Х58 СМ. |
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ЦВЯТ | ДЪБ АРВЕН |
| ДЪЛЖИНА | 1060.00 мм |
| ШИРИНА | 580.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 750.00 мм |
| EAN | 3800940234681 |

Български 















