БЮРО IRIM ESPECIAL 1060 106Х75Х58 СМ.
Code: 135671
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ
- COLOUR : ДЪБ АРВЕН
- LENGTH : 1060.00 мм
- WIDTH : 580.00 мм
- HEIGHT : 750.00 мм
| Brand | IRIM |
| MODEL | ESPECIAL 1060 106Х75Х58 СМ. |
| MATERIAL | ПДЧ |
| COLOUR | ДЪБ АРВЕН |
| LENGTH | 1060.00 мм |
| WIDTH | 580.00 мм |
| HEIGHT | 750.00 мм |
| EAN | 3800940234681 |

English 















