БЮРО IRIM CITY 3059 150Х59Х120 СМ.
Код: 132026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПДЧ
- ЦВЯТ : СОНОМА АРВЕН+БЯЛО ГЛАДКО
- ШИРИНА : 1500.00 мм
- ВИСОЧИНА : 1200.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от2.99 €
/
5.85лв.
| Марка | IRIM |
| МОДЕЛ | CITY 3059 150Х59Х120 СМ. |
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ЦВЯТ | СОНОМА АРВЕН+БЯЛО ГЛАДКО |
| ШИРИНА | 1500.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1200.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 590.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПЛОТ 120Х59 СМ |
| EAN | 3800940219947 |

Български 














