БЮРО IRIM CITY 3059 150Х59Х120 СМ.
Code: 132026
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ
- COLOUR : СОНОМА АРВЕН+БЯЛО ГЛАДКО
- WIDTH : 1500.00 мм
- HEIGHT : 1200.00 мм
Shipping:
See credit plans
from2.99 €
/
5.85лв.
| Brand | IRIM |
| MODEL | CITY 3059 150Х59Х120 СМ. |
| MATERIAL | ПДЧ |
| COLOUR | СОНОМА АРВЕН+БЯЛО ГЛАДКО |
| WIDTH | 1500.00 мм |
| HEIGHT | 1200.00 мм |
| DEPTH-MM | 590.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПЛОТ 120Х59 СМ |
| EAN | 3800940219947 |

English 














