КОМПЛЕКТ БОРКОРОНИ БИ-МЕТАЛНИ KWB
Код: 130561
В наличност
Кратко описание
- МАКСИМАЛЕН ДИАМЕТЪР : 51 мм
- МИНИМАЛЕН ДИАМЕТЪР : 25 мм
- БРОЙ ЧАСТИ В КОМПЛЕКТА : 5
- ОПИСАНИЕ НА КОМПЛЕКТА : 25, 32, 40, 51 MM
- ОПИСАНИЕ НА КОМПЛЕКТА : ДЪРЖАЧ, ЦЕНТЪР 6 ММ
Доставка:
| Марка | KWB |
| МАКСИМАЛЕН ДИАМЕТЪР | 51 мм |
| МИНИМАЛЕН ДИАМЕТЪР | 25 мм |
| БРОЙ ЧАСТИ В КОМПЛЕКТА | 5 |
| ОПИСАНИЕ НА КОМПЛЕКТА | 25, 32, 40, 51 MM |
| ОПИСАНИЕ НА КОМПЛЕКТА | ДЪРЖАЧ, ЦЕНТЪР 6 ММ |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.400 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЗА МЕТАЛ, ДЪРВО И ПЛАСТМАСА |
| EAN | 4009315982908 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













