КОМПЛЕКТ БОРКОРОНИ БИ-МЕТАЛНИ KWB
Code: 130561
In stock
Short Description
- MAX DIAMETER : 51 мм
- MIN DIAMETER : 25 мм
- NUMBER PARTS IN SET : 5
- TOOL SET DESCRIPTION : 25, 32, 40, 51 MM
- TOOL SET DESCRIPTION : ДЪРЖАЧ, ЦЕНТЪР 6 ММ
Shipping:
| Brand | KWB |
| MAX DIAMETER | 51 мм |
| MIN DIAMETER | 25 мм |
| NUMBER PARTS IN SET | 5 |
| TOOL SET DESCRIPTION | 25, 32, 40, 51 MM |
| TOOL SET DESCRIPTION | ДЪРЖАЧ, ЦЕНТЪР 6 ММ |
| PRODUCT WEIGHT | 0.400 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЗА МЕТАЛ, ДЪРВО И ПЛАСТМАСА |
| EAN | 4009315982908 |
No documents were found for this product

English 













