МАШИНЕН БОЛТ 20 БРОЯ ИНОКС FIXO DIN933 Ф5Х20 ММ
Код: 499908
В наличност
Кратко описание
- ТИП КРЕПЕЖ : БОЛТ
- СТАНДАРТ : DIN933
- ДИАМЕТЪР НА РЕЗБАТА : 5.00 мм
- ДИАМЕТЪР НА ГЛАВАТА : 8.00 мм
Доставка:
| Марка | FIXO |
| МОДЕЛ | DIN933 Ф5Х20 ММ |
| ТИП КРЕПЕЖ | БОЛТ |
| СТАНДАРТ | DIN933 |
| ДЪЛЖИНА НА БОЛТА | 20 мм |
| ДИАМЕТЪР НА РЕЗБАТА | 5.00 мм |
| ДИАМЕТЪР НА ГЛАВАТА | 8.00 мм |
| EAN | 3800070366337 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












