МАШИНЕН БОЛТ 20 БРОЯ ИНОКС FIXO DIN933 Ф5Х20 ММ
Code: 499908
In stock
Short Description
- FASTENER TYPE : БОЛТ
- STANDARD : DIN933
- THREAD DIAMETER : 5.00 мм
- HEAD DIAMETER : 8.00 мм
Shipping:
| Brand | FIXO |
| MODEL | DIN933 Ф5Х20 ММ |
| FASTENER TYPE | БОЛТ |
| STANDARD | DIN933 |
| BOLTLENGTH | 20 мм |
| THREAD DIAMETER | 5.00 мм |
| HEAD DIAMETER | 8.00 мм |
| EAN | 3800070366337 |
No documents were found for this product

English 












