БОЛТ МЕТРИЧНА РЕЗБА 8 БРОЯ ИНОКС FIXO DIN965 4 Х 30 ММ
Код: 499907
В наличност
Кратко описание
- ТИП КРЕПЕЖ : БОЛТ
- СТАНДАРТ : DIN965
- ДИАМЕТЪР НА РЕЗБАТА : 4.00 мм
- ДИАМЕТЪР НА ГЛАВАТА : 7.50 мм
Доставка:
| Марка | FIXO |
| МОДЕЛ | DIN965 4 Х 30 ММ |
| ТИП КРЕПЕЖ | БОЛТ |
| СТАНДАРТ | DIN965 |
| ДЪЛЖИНА НА БОЛТА | 30 мм |
| ДИАМЕТЪР НА РЕЗБАТА | 4.00 мм |
| ДИАМЕТЪР НА ГЛАВАТА | 7.50 мм |
| EAN | 3800070366320 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












