БОЛТ МЕТРИЧНА РЕЗБА 8 БРОЯ ИНОКС FIXO DIN965 4 Х 30 ММ
Code: 499907
In stock
Short Description
- FASTENER TYPE : БОЛТ
- STANDARD : DIN965
- THREAD DIAMETER : 4.00 мм
- HEAD DIAMETER : 7.50 мм
Shipping:
| Brand | FIXO |
| MODEL | DIN965 4 Х 30 ММ |
| FASTENER TYPE | БОЛТ |
| STANDARD | DIN965 |
| BOLTLENGTH | 30 мм |
| THREAD DIAMETER | 4.00 мм |
| HEAD DIAMETER | 7.50 мм |
| EAN | 3800070366320 |
No documents were found for this product

English 












