БЕНЗИНОВА ПОМПА ЗА ОТПАДНИ ВОДИ CIMEX TWP75
Код: 231919
В наличност
Кратко описание
- МАКСИМАЛЕН ДЕБИТ : 54960.00 L/hr
- МАКС НАПОРНА ВИСОЧИНА : 23.00 м
Доставка:
Купи на изплащане
от11.18 €
/
21.87лв.
Лихва, такси и ГПР

10х29.59€
/
10х57.87лв.
| Марка | CIMEX |
| МОДЕЛ | TWP75 |
| ТИП ДВИГАТЕЛ | 4-ТАКТОВ |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ | 7.00 КС |
| ОБЕМ НА РЕЗЕРВОАРА ЗА ГОРИВО | 3.60 L |
| МАКСИМАЛЕН ДЕБИТ | 54960.00 L/hr |
| МАКС НАПОРНА ВИСОЧИНА | 23.00 м |
| МАКС ВСМУКАТЕЛНА ВИСОЧИНА | 6.00 м |
| МАКС РАЗМЕР НА ВЪНШНИ ЧАСТИЦИ | 15.00 мм |
| ВРЪЗКА НАКРАЙНИК | 3.00 " |
| НЕТНО ТЕГЛО | 35.000 kg |
| EAN | 2000000004470 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


























