БЕНЗИНОВА ПОМПА ЗА ОТПАДНИ ВОДИ CIMEX TWP75
Code: 231919
In stock
Short Description
- MAX DELIVERY CAPACITY : 54960.00 L/hr
- MAX DELIVERY HEIGHT : 23.00 м
Shipping:
See credit plans
from11.18 €
/
21.87лв.
Interest, fees and APR

10х29.59€
/
10х57.87лв.
| Brand | CIMEX |
| MODEL | TWP75 |
| TYPE ENGINE | 4-STROKE |
| RATED POWER | 7.00 КС |
| CAPACITY OF FUEL TANK | 3.60 L |
| MAX DELIVERY CAPACITY | 54960.00 L/hr |
| MAX DELIVERY HEIGHT | 23.00 м |
| MAX SUCTION HEIGHT | 6.00 м |
| MAX SIZE OF FOREIGN PARTICLES | 15.00 мм |
| HOSE CONNECTION | 3.00 " |
| PRODUCT WEIGHT | 35.000 kg |
| EAN | 2000000004470 |
No documents were found for this product

English 


























