АКУМУЛАТОРНА БАТЕРИЯ BOSCH PROFESSIONAL GBA 18 V 5.0Ah
Код: 123124
Кратко описание
- СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ : BOSCH PROFESSIONAL
- ТИП : БАТЕРИЯ
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18.00 V
- КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА : 5.00 Ah
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | BOSCH PROFESSIONAL |
| МОДЕЛ | GBA 18 V 5.0Ah |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | BOSCH PROFESSIONAL |
| ТИП | БАТЕРИЯ |
| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| ВИД | За инструменти |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18.00 V |
| БРОЙ БАТЕРИИ | 1 |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 5.00 Ah |
| ВКЛЮЧЕНО ЗАРЯДНО | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.620 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3165140791649 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















