АКУМУЛАТОРНА БАТЕРИЯ BOSCH PROFESSIONAL GBA 18 V 5.0Ah
Code: 123124
Short Description
- COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES : BOSCH PROFESSIONAL
- TYPE : БАТЕРИЯ
- VOLTAGE : 18.00 V
- BATTERY CAPACITY : 5.00 Ah
Shipping:
Per customer request
| Brand | BOSCH PROFESSIONAL |
| MODEL | GBA 18 V 5.0Ah |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | BOSCH PROFESSIONAL |
| TYPE | БАТЕРИЯ |
| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| KIND | For tools |
| VOLTAGE | 18.00 V |
| BATTERY COUNT | 1 |
| BATTERY CAPACITY | 5.00 Ah |
| CHARGER INCLUDED | No |
| PRODUCT WEIGHT | 0.620 kg |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3165140791649 |
No documents were found for this product

English 

















