БАСЕЙН Ф488X122CM CLEARVIEW INTEX 26730NP
Код: 235615
В наличност
Кратко описание
- ТИП НА БАСЕЙНА : СГЛОБЯЕМИ
- ДИАМЕТЪР : 488 см
- ВИСОЧИНА : 1222.00 см
- ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ : 19156.00 L
Доставка:
Купи на изплащане
от25.10 €
/
49.09лв.
Лихва, такси и ГПР

10х66.45€
/
10х129.96лв.
| Марка | INTEX |
| МОДЕЛ | 26730NP |
| ТИП НА БАСЕЙНА | СГЛОБЯЕМИ |
| ДИАМЕТЪР | 488 см |
| ВИСОЧИНА | 1222.00 см |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ | 19156.00 L |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ТЕГЛО | 87.300 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| НАЛИЧНО ПОКРИВАЛО | Да |
| НАЛИЧНА ПОДЛОЖКА | Да |
| НАЛИЧНА ФИЛТЪРНА ПОМПА | Да |
| КУТИЯ ЗА ХЛОРНИ ТАБЛЕТКИ | Не |
| EAN | 6941057420844 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


























